Palm Oil Scanner na GooglePlayPalm Oil Scanner na AppStoreNepal prales v motoru28denní výzva Zatočte s palmáčem1. únor - Den bez palmového oleje

nahoru

Stručné
info
Certifikace
ano/ne?
Očitá
svědectví
Chci
se zapojit
Chci
vědět víc

Dárky, které pomáhají

Věděli jste, že Koalice funguje výhradně na dobrovolnické bázi?

Zakoupením těchto certifikátů umožníte pokračování a rozvoj nových projektů Koalice proti palmovému oleji, které mají za cíl snižovat negativní dopady lidské činnosti (nejen) v tropických oblastech.

Nosným tématem projektů je omezení nadbytečné produkce palmového oleje jako jednoho z hlavních viníků současného odlešňování. Naší prací i nadále zůstvá zatím nejůčinnější způsob ochrany pralesů, a tím je systémový přístup vedení dlouhodobé kampaně. Problém řešíme primárně snahou o posun společenského vnímaní hodnot živé přírody.

Přístup Kolice k ochraně přírodního dědictví již v české společnosti přinesl konkrétní výsledky vedoucí především ke změně spotřebitelských návyků ve prospěch uvědomělejšího chování. Tato změna je klíčovým nástrojem probíhajícího úsilí za lepší budocnost pro nás všechny a díky Vašemu příspěvku se stává ještě účinnějším.

Vyberte si certifikát, zvolte částku od 250 Kč výš, napište na koordinator.kppo@gmail.com a my Vám ho zašleme i s případným věnováním.

Dárky, které můžete nakoupit u našich členů, jsou dárky, které udělají radost a navíc pomáhají přírodě. Jako nejekologičtější dárky doporučujeme POUKAZY A PATRONSKÉ CERTIFIKÁTY, které pomohou nejvíce a přitom nezatěžují odpady, výrobou apod.

 

Rozcestník na e-shopy našch členů